Cena proponowana: 1 950 000 zł.
Lokalizacja: Ligota Górna ul. Gliwicka, pow. kluczborski, woj. opolskie, Polska

Powierzchnia działki:  36 arów
Charakter działki mieszkaniowy
Dotychczasowe wykorzystanie obiektu: zakład kamieniarski
Powierzchnia warsztatów: 980 mkw
Woda: własne ujęcie wody ze studni głębinowej
Powierzchnia placu betonowego: 1800 mkw

 

Województwo: opolskie
Powiat: Kluczbork
Miejscowość: Ligota Górna

Do sprzedaży zakład kamieniarski wraz z domem jednorodzinnym, zlokalizowany na działce o pow. 36 arów, znajdujący się w Ligocie Górnej (woj. opolskie, powiat Kluczborski).

Zakład wyposażony w warsztaty o pow. 980 mkw, wysokość hal 3,5 metra, własne ujęcie wody ze studni głębinowej, transformator 500 KW, plac betonowy o pow. 1800 mkw. Ogrzewanie węglowo-koksowe. Stan techniczny: do adaptacji. Zakład zlokalizowany jest na działce przelotowej, w sąsiedztwie liczne zakłady kamieniarskie i warsztaty samochodowe. Idealny obiekt na: zakład solarski, różnego typu hurtownie, zakłady produkcyjne lub inne usługi wymagające dużej powierzchni magazynów. Działka posiada charakter mieszkaniowy, dlatego istnieje możliwość zlikwidowania budynków przemysłowych i podzielnia jej na działki budowlane. Na przeciwko nieruchomości znajduje się zalew wodny o pow. około 60 hektarów, który spełnia funkcję zbiornika retencyjnego, wypoczynkowego i rekreacyjnego.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące prezentowanej nieruchomości uzyskają Państwo w naszym Biurze Nieruchomości ProHaus z siedzibą w Kluczborku Rynek 12.

CENA PROPONOWANA: 1 950 000 zł

Serdecznie zapraszamy na prezentację.
tel. 604-44-76-52
tel. 692-70-55-09 (I speak english)

Nota prawna

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.