1a21bFirma Nieruchomości ProHaus rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku, pod nazwą Bank Ofert Biura “Niezawodność”. Było to pierwsze biuro pośrednictwa nieruchomościami w naszym mieście i może szczycić się mianem najstarszej tego typu firmy w Kluczborku.  Od początku swojego istnienia zajmowało się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i zamianie nieruchomości. Na początku zlokalizowane było przy ul. 15- Grudnia 11 (dzisiejsza ul. Zamkowa).

Po zmianie nazwy na Nieruchomości ProHaus stworzyliśmy logo biura: charakterystyczny domek, składający się z liter P i H. Zarówno nazwa biura oraz jego logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi.

 2  3  5  wizytowki

 

Aby skutecznie zareklamować swoje oferty, zaczęliśmy w 1993 roku wydawać gazetkę reklamową “Kluczborski Kurier”. Dodatkową działalnością firmy w tamtym czasie – było również świadczenie, jedynych wówczas w Kluczborku, usług kserograficznych i telefaksowych. Z tego powodu mieszkańcy Kluczborka chętnie i często odwiedzali siedzibę biura, przy okazji zaopatrując się w bezpłatną gazetkę reklamową.

7 8 9 11

Ostatecznie firma ulokowała się w centrum miasta Kluczborka – w Rynku nr 12 i mieści się tutaj po dzień dzisiejszy.

W 2000 roku właściciel biura ProHaus – Czesław Błaut, uzyskał licencję zawodową pośrednika nieruchomości o nr 692 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Właściciel firmy ProHaus jest zrzeszony w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pośredników Nieruchomości we Wrocławiu (DOSPON) oraz jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).

 

Biuro funkcjonuje na rynku w sposób ciągły -od 1986 roku. Cały czas się rozwija i wykorzystuje najnowsze techniki obsługi klienta. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani
z jakości naszych usług. Dlatego strona internetowa firmy jest cały czas aktualizowana i jest dostępna dla Państwa w trzech językach. Ponadto współpracujemy z ogólnopolskimi portalami, aby móc jak najlepiej zareklamować nieruchomości naszych klientów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasza tak długa obecność na rynku nieruchomości zaowocowała licznymi kontaktami zawodowymi w środowisku nieruchomościowym w całej Polsce.

foto

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert naszego biura.